Marcin Gawiński – Generalista

Generalista to specjalista, który pracuje na rzecz rozwoju świadomości członków organizacji lub zespołu. Dzięki nowym umiejętnościom przywództwa grupowego, w oparciu o wyższe wartości i społeczną odpowiedzialność tworzy ewolucyjne produkty służące lokalnym społecznościom. Znajomość praw duchowych oraz uniwersalnych modeli procesowych pozwala mu na budowanie systemów opartych na samoorganizacji i zaufaniu.

Konsulting

Jako konsultant stosuję strategię małych kroków. Dzięki mojemu wsparciu organizacja zaczyna rozwijać się przy możliwie najmniejszym wysiłku. To co się sprawdza, wspólnie zamieniamy w dobre i proste „nawyki” procesowe. Razem eliminujemy przyczyny powstawania problemów w firmie, tak aby się nie powtarzały.

MENTORING

Mentoring to mój ulubiony tryb pracy z liderami. Jest tutaj miejsce na indywidualne doświadczenie klienta, który buduje swoją świadomość i gotowość do zrobienia kroku w rozwoju jak również czas na przekazanie mojej wiedzy i doświadczenia w kluczowym momencie zmiany.

FACYLITACJA

Praca zespołowa i współpraca to cały czas nieodkryty i niewykorzystany potencjał ludzkości. To nie tylko narzędzia pracy i techniki komunikacji lecz całkowita zmiana świadomości liderów aby móc stworzyć warunki do autentycznej, bezprzemocowej samoorganizacji opartej na zaufaniu.

Jako facylitator stwarzam bezpieczne ramy do wspierania zespołów w ich rozwoju pamiętając jednocześnie, iż grupa jest lustrem dla indywidualnego doświadczania siebie każdego z jej członków.
Zespół, który zaczyna działać w oparciu o wzorce współpracy przy wsparciu systemowym staje się wspaniałym środowiskiem do realizacji każdego celu jaki sobie obierze.

COACHING

Budda powiedział, że “jesteś tym, kim myślisz, że jesteś”.

Jako Twój coach pomogę Ci rozpoznać co tak naprawdę o sobie myślisz. Jeżeli to co odkryjemy będzie Ci służyło – razem wzmocnimy to i na tym oprzemy zmiany, które chcesz wprowadzić w swoim życiu (zawodowym lub prywatnym).

Jeżeli znajdziemy w Tobie przekonania ograniczające, będę towarzyszył Ci w procesie ich transformacji, tak abyś odkrył swój prawdziwy potencjał.

Koherencja Serca

Jestem Certyfikowanym Mentorem HeartMath Institute (California).
Zapraszam Cię w podróż do przestrzeni koherencji serca, która odkryje przed Tobą nowe wymiary percepcji rzeczywistości i działania w życiu prywatnym i zawodowym.

Zobacz więcej o Koherencji Serca

od tylu lat jestem przedsiębiorcą
od tego roku zajmuję się doradztwem biznesowym
od tego roku wykorzystuje niekonwencjonalne metody zarządzania organizacjami

Znajdź swoją pasję

Czy Ty już wiesz, że w biznesie możesz realizować swoje marzenia?

Wyznacz strategię

Zbuduj praktyczną, zespołową strategię działania!

Zwiększaj świadomość

Uświadom sobie gdzie leży prawdziwa sfera przyczyn Twojego działania!

Transformuj stare wzorce

Namierz i zmień ograniczające “nawyki” Twojej organizacji!